Mūsų veido oda, kaip ir visas kūnas, privalo būti mankštinama ir prižiūrima. Veido masažas yra būtent tai, ko reikia jūsų odai norint, kad ji ilgiau išliktų  jaunatviška, elastinga ir efektyviau įsisavintų visas gerąsias medžiagas iš veido priežiūros produktų.

Nuima įtampą

Kai veido odos raumenys yra įtempti ilgą laiką, tada mūsų oda greičiau raukšlėjasi, tampa mažiau elastinga, todėl ją yra būtina atpalaiduoti masažo pagalba. Patariame reguliariai, kelis kartus per savaitę masažuoti savo veido odą. Pasitelkite įvairias metodikas, naudokite pirštų galiukus ir lengva tempimą. Pradėkite nuo veido vidurio ir judėkite į šonus, visada masažuokite judesius nukreipiant į viršų. Odai, kuri yra linkusi į aknę, lengvai riebaluojasi, rekomenduotina masažuoti iki 10 min per dieną, o normaliai ir sausai odai galite skirti laiko iki 20 min per dieną. Nepamirškite ir kad per didelis masažo intensyvumas gali sukelti bėrimus, todėl nepersistenkite 🙂  

Aliejai masažui 

Nemažiau svarbu yra ir pasirinkti tinkamą aliejų veido odos masažo ritualui. Taip ne tik pasieksite dar geresniu rezultatų skatindami odos elastingumą, bet ir padėsite odai susidoroti su kamuojančiomis problemomis. Riebiai odai rekomenduojame rinktis jojobos aliejų, nes jis yra vienas iš lengviausių ir gerai įsigerenčių naturalių proemonių. Šie aliejus skatina veido odos riebalų skaidymą, todėl idealiai tinka riebaluotis linkusiam veidui. Sausai veido odai rekomenduojame rinktis migdolų aliejų, nes jis lengvai įsigeria ir drėkina odą iš vidaus. Migdolų aliejus tinka net ir pačią jautriausią odą turintiems žmonėms. Normaliai ir kombinuotai odai labiausiai patariame naudoti retinolio turintį aliejų. Naudojant kasdien jis padės užkirsti kelią nelauktiems spuogeliams, pamaitins ir sudrėkins veido odą. 

 

Naujosios technologijos 

Dabartiniais laikais kosmetikos ir veido odos industrija yra perpildyta įvairiausiais prietaisais, kuriuos galime naudoti masažams. Savo rankų pirštus pakeisdami naujausiomis technologijomis galime užtikrinti, kad vartojamas produktas įsiskverbs giliau, bus labiau suskatinta kraujosruva ant veido odos ir išgautas taip normas sveikas žvilgesys. Tačiau ne veltui yra sakoma “paprastume slypi genialumas”, todėl mes rekomenduojame savęs neapsikrauti ir pasikliauti savo rankomis. Jeigu visgi pasiryžtumėte investuoti į veido masažuoklius siūlome rinktis paprastesnius prietaisus, kurių veiklumas yra moksliškai paaiškinamas. Tai galėtų būti rožinio kvarco voleliai arba elektriniai masažuokliai. 

Svarbiausia, kad laiką skirtą veido odos masažui taip pat paskirtumėte ir sau, atsipalaiduotumėte po dienos darbų ir pabūtumėte su savimi. Tai tikrai padėtų užtikrinti ne tik švytinčią veido odą, bet ir ramybę akyse bei šypseną veide. 🙂