Tarptautinis kosmetikos ir parfumerijos prekybos tinklas “Douglas” Lietuvoje pradėjo prekiauti naujo Lietuviško prekės ženklo “PEONIA” odos priežiūros priemonėmis. Tai pirmasis lietuviškos kosmetikos prekės ženklas, kurio produktai yra parduodami šio tinkle parduotuvėse. “PEONIA” produktus jau galima įsigyti Vilniuje –“Douglas” parduotuvėse Gedimino prospekte ir prekybos centre “Panorama” bei šio prekybos tinklo internetinėje parduotuvėje.

“PEONIA LAB” –Lietuvos įmonė, kurianti ir gaminanti inovatyvias kosmetikos priemones. Kosmetika unikali tuo, kad ją kuriant buvo pritaikyti naujausi biotechnologijų mokslo pasiekimai ir panaudotos naujausios formuluotės, padedančios odos ląstelėms natūraliai atsinaujinti. “PEONIA LAB” įkūrėjos – rinkodaros ir komunikacijos specialistė Jūratė Kavaliauskaitė bei biochemijos mokslų daktarė Edita Mištinienė.

“Džiaugiamės tokiu įmonės pasiekimu bei suteiktu pasitikėjimo kreditu jaunai įmonei  – startuoliui, kuris savo veiklą veiklą pradėjo tik pernai. Kurdami odos priežiūros priemones, pritaikėme unikalius Lietuvos mokslo pasiekimus ir radome jiems praktinį panaudojimą – teigė viena iš “PEONIA” įkūrėjų Jūratė Kavaliauskaitė.

“Douglas” tinkle reguliariai klientams pristatome naujus pasaulyje pripažintus prekių ženklus, tačiau atsižvelgdami į rinkos poreikius ir įvertindami didėjantį klientų susidomėjimą lietuvių kilmės produktais, nusprendėme savo prekių ženklų krepšelį papildyti ir Lietuvoje gaminamomis kosmetikos priemonėmis.” – teigia UAB “Douglas LT” vadovė Vilūnė Spaičė, – Tikime, kad “Peonia” yra perspektyvus ir lietuviams patrauklus prekės ženklas, kuris netruks atrasti savo klientą mūsų tinkle parduotuvėse.”

“PEONIA”, kurdama odos priežiūros priemones, bendradarbiavo su Lietuvos sveikatos mokslų universitetu ir privačia biotechnologijų bendrove “Profarma”.

Pasak dr. Editos Mištinienės –Lietuvos mokslas gali pasigirti pasaulinio lygio pasiekimais gamtos mokslų srityje. Gaila, kad daugelis jų, taip ir lieka laboratorijose ar moksliniuose darbuose ir nėra praktiškai panaudojami. “PEONIA” sukūrė kremų liniją su biologiškai išgrynintais ožkos priešpienio komponentais. Priešpienis  –  baltymas, pasižymintis daugybe biologiškai aktyvių medžiagų.

“PEONIA LAB” mokslininkai biotechnologijų būdu išgrynino tik tuos ožkų priešpienio aktyviuosius komponentus –augimo faktorius, kurie pasižymi odos ląsteles regeneruojančiomis, antibakterinėmis bei odą puoselėjančiomis savybėmis. Įrodyta, kad senstant organizmui, oda praranda apie 40 -50 proc. baltymų (augimo faktorių, elastino, kolageno). Ši technologija leidžia iš natūralaus šaltinio –ožkos priešpienio išgryninti ir panaudoti odos priemonėje baltymus, kuriuos oda praranda bėgant metams.

Apie “Peonia Lab”

„Peonia Lab” veiklos sritis – inovatyvių kasdieninės odos priežiūros priemonių kūrimas ir gamyba, taikant naujausius pasiekimus biotechnologijų srityje. Bendrovė savo veiklą pradėjo 2016 m. pradžioje.

„Peonia“ – prekių ženklas, siejamas su Lietuvos darželiuose dažnu ir itin mėgstamu augalu bijūnu (lot. Paeonia). Šios gėlės vardu (Paion) senovės graikai vadino išskirtinėmis savybėmis apdovanotą gydymo dievą. Todėl mūsų odos priežiūros priemonėms suteikėme šį vardą.

“PEONIA LAB” odos priežiūros priemonės yra gaminamos Lietuvos įmonėse, kurios turi įsidiegusios geros gamybos praktikos standartus. Gamyba apima visą kosmetikos gaminio pagaminimo procesą nuo pagaminimo nuo žaliavinių produktų parinkimo iki kosmetikos gaminio supakavimo, įskaitant pilstymą, pakavimą bei kitus procesus. Pagal visus reikalavimus, keliamus kosmetiniams gaminiams, atliekame kiekvienos odos priežiūros priemonės stabilumo ir jų atsparumo išoriniais veiksniams tyrimus. Norėdami užtikrinti ir įvertinti odos priežiūros priemonių efektyvumą, atliekame klinikinius ir dermatologinius tyrimus Lietuvos sertifikuotose institucijose.