Rytais ne viena praleidžiame bent keliolika minučių prieš veidrodį, stengdamosios pabrėžti savo gražiausius veido bruožus ir paslėpti trūkumus. Priemonės, kurios leidžia mums pasiekti šių nepriekaištingų rezultatų, tokios kaip makiažo šepetėliai ir kempinėlės, yra ne mažiau svarbios nei patys produktai, kuriuos naudojame ant savo odos. Tačiau tenka pripažinti, kad ne viena pamirštame apie šepetėlių priežiūrą. Dermatologai rekomenduoja juos plauti po kiekvieno naudojimo, mes patariame tai daryti bent kartą į savaitę. 

Šokiruojanti statistika 

Pasirodo, kad atlikti tyrimai rodo jog netgi 43% moterų, kurios naudojasi makiažo šepetėliais, nėra niekada jų plovusios. Neleiskite, kad tai būtumėt jūs! 

Prižiūrėti savo makiažo šepetėlius ir kempinėles yra taip pat svarbu, kaip ir plauti savo rankas. Ant makiažo aplikavimo priemonių kaupiasi mūsų odos bakterijos, aliejai, taip pat dulkės iš aplinkos. Jeigu pastebite, kad jūsų oda yra linkusi spuoguotis ar riebaluotis, makiažo šepetėlių švara turite rūpintis dar atsakingiau. 

Patarimai, kaip valyti makiažo šepetėlius

  • Genialumas slypi paprastume! Geriausios priemonės valyti makiažo šepetėliams yra natūralus šampūnas, alyvuogių aliejus arba paprastas, bekvapis, skystas rankų muilas.
  • Sušlapinkite šepetėlius drungnu vandeniu ir į delną įlašinkite pasirinktos valymo priemonės. 
  • Šepetėlius lengvai įmasažuokite į delną, o po to priemonę išplaukite su tekančiu vandeniu. 
  • Kai džiovinsite šepetėlius nepamirškite pagalvoti apie jų formą. Džiovinkite juos padėję ant stalviršio krašto arba jeigu įmanoma pakabinkite juos šereliais žemyn. Nepalikite jų įdėtų į indelį, žiūrinčių aukštyn, nes vanduo pradės tekėti šepetėlio kotu taip skatindamas puvimą ir eroziją. 

Tai gali užtrukti, kol rasite tinkamiausias sau procedūras bei produktus šepetėlių priežiūrai, tačiau nepamirškite jų nors retkarčiais purkšti makiažo šepetėlių valymo purškikliu. Pastovi šepetėlių priežiūra užkirs kelią bakterijų plitimui ir nepageidaujamų spuogų atsiradimui.