PEONIA LAB įsipareigoja visose bendrovės veiklos srityse užtikrinti kokybę ir nuolatinį veiklos gerinimą. Mūsų odos priežiūros priemonės yra gaminamos Lietuvos laboratorijose, kurios turi įsidiegusios geros gamybos praktikos standartus. Jis apima visą kosmetikos gaminio pagaminimo procesą nuo pagaminimo nuo žaliavinių produktų parinkimo iki kosmetikos gaminio supakavimo, įskaitant pilstymą, perpakavimą bei kitus procesus. Pagal visus reikalavimus, keliamus kosmetiniams gaminiams, atliekame kiekvienos odos priežiūros priemonės stabilumo ir jų atsparumo išoriniais veiksniams tyrimus. Norėdami užtikrinti ir įvertinti odos priežiūros priemonių efektyvumą, atliekame klinikinius ir dermatologinius tyrimus Lietuvos sertifikuotose institucijose.

Svarbiausi PEONIA tikslai:

  • Stengtis kuo geriau suprasti klientų lūkesčius ir tiksliai laikytis jų reikalavimų, diegiant naujas technologijas ir tobulinant savo darbo organizavimo metodus.
  • Pasirinkti tuos prekių ir paslaugų tiekėjus, kurie geriausiai atitinka klientų reikalavimus.
  • Nuolat stebėti ir vertinti kokybės planavimo ir įgyvendinimo procesą, kuris padėtų gerinti procesų efektyvumą ir rezultatyvumą.
  • Ruošti kompetentingą personalą, padedantį siekti kokybės vadybos sistemos tikslų.
  • Ugdyti asmeninę darbuotojų atsakomybę už atliekamų darbų kokybę, sudaryti sąlygas jų kvalifikacijos kėlimui.
  • Tirti savo srities pasaulinę technologinę raidą ir diegti jos pasiekimus praktikoje, sudarant galimybę klientams gauti naujausius sprendimus.

Jei kilo klausimų, nesklandumų ar norėtumėte pasidalinti savo nuomone apie PEONIA odos priežiūros priemones,  susisiekite su mumis, užpildę šią užklausos formą. Jūsų pasiūlymai ir pastabos leis mums tobulėti.
Į Jūsų užklausą atsakysime ne ilgiau nei per 24 val.

Kontaktai:

Mail: info@peonia.lt