1. Gerkite daug skysčių. Tai patariame daryti ne tik vasarą, kuomet karšta ir prakaituodami prarandame daug skysčių, bet ir tuomet, kai šalta. Vartojant pakankamai skysčių, oda taip pat gauna drėgmės. Be to, vanduo padeda greičiau pašalinti organizme susikaupusius toksinus.

2. Naudokite tinkamas odos priežiūros priemones. Jei vasarą naudojate lengvesnės konsistencijos priemones, žiemą ieškokite “riebesnių” drėkinančių – maitinančių priemonių, savo sudėtyje turinčių, ne tik hialurono rūgšties, bet ir natūralių aliejų, vitaminų bei aminorūgščių. “Riebesnės” konsistencijos odą maitinančias priemones naudokite ryte, o vakare – prieš einant miegoti –drėkinamąsias priemones.

3. Drėkinkite patalpas. Šaltuoju sezonu oro drėgmės lygis natūraliai sumažėja – ypač šildomose patalpose, kur praleidžiame daugiausia laiko. Įsigykite kokybišką patalpų drėkinimo prietaisą, kad galėtumėte palaikyti tinkamą drėgmės lygį. Rekomenduojamas drėgmės lygis patalpoje turi būti 40 – 60 proc.

4. Nenaudokite pernelyg karšto vandens. Žiemą, kuomet lauke vėsu, labai malonu pasinerti į šiltą vonią, tačiau svarbu nepersistengti. Labai karštas vanduo kartu su įvairiomis prausimosi priemonėmis išsausina odą, pašalina nuo odos paviršiaus natūralų apsauginį riebalų sluoksnį. Tuomet oda tampa ypač pažeidžiama. Po vonios ar dušo, naudokite riebesnes natūralias priemones – ypač tiks kokosų aliejus.

5. Neskubėkite į lauką iš karto po maudynių. Tai aktualu ne tik veido, bet ir rankų odai. Rankas nuolat plauname prausimosi – dezinfekcinėmis priemonėmis, jos greitai netenka drėgmės, išsausėja, pradeda šerpetoti ir perštėti. Prieš eidami į lauką kruopščiai nusausinkite rankas ir tepkite odą maitinančiomis priemonėmis. Rekomenduojame naudoti PEONIA jauninantį rankų kremą ypač sausai odai.