Mokslas ir inovacijos

Naujos kartos biotechnologijos mokslų laimėjimai įkvėpė „PEONIA LAB“ sukurti kokybišką ir efektyvią veido priežiūros priemonių liniją. Bendradarbiaudami su Lietuvos biotechnologijų įmonės “PROFARMA” ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto mokslininkais, sukūrėme veiksmingas odą jauninančias priemones, kurių sudėtyje dera unikalios medžiagų kompozicijos ir biologiškai aktyvūs komponentai.

„PEONIA LAB” Lietuvos įmonė – startuolis, o jos įkūrėjos – biochemijos mokslų daktarė Edita Mištinienė ir rinkodaros ir komunikacijos ekspertė Jūratė Kavaliauskaitė.

Kurdamos „PEONIA“prekės ženklą ir odos priežiūros priemones išsikėlėme sau tikslą – praktiškai pritaikyti Lietuvos mokslo pasiekimus kasdieniame moters gyvenime. Jų tikslingas pritaikymas gali spręsti daugelį problemų. Tačiau naujų technologijų sukūrimas užtrunka labai ilgai, ir pats procesas yra brangus. Mokslo inovacijos dažniausiai yra pritaikomos kuriant sudėtingesnius farmacinius produktus, kurie mūsų net nepasiekia, nes dažniausiai yra eksportuojami į kitas šalis. Jeigu technologija gali pagerinti žmonių gyvenimo kokybę, tačiau nėra išnaudojamos visos jos galimybės, tai kokia iš to nauda?

Mūsų verslo misija –praktiškai panaudoti visa tai, kas geriausia sukurta Lietuvos mokslo.

Taigi, pasitelkdamos mokslininkus, sukūrėme veiksmingas odos priežiūros priemones, padedančias atitolinti senėjimo procesus. Po trejus metus užsitęsusių eksperimentų, mūsų komandai pavyko sukurti pasaulyje unikalų ACI™ kompleksą, kurio sudėtyje esančios veikliosios medžiagos padeda odos ląstelėms aktyviau atsinaujinti, regeneruotis.

„PEONIA“ – prekės ženklas, siejamas su Lietuvos darželiuose dažnu ir itin mėgstamu augalu bijūnu (lot. Paeonia). Šios gėlės vardu (Paion) senovės graikai vadino išskirtinėmis savybėmis apdovanotą gydymo dievą. Tad ne veltui, ir mes savo odos priežiūros priemonėms suteikėme šį vardą.

„PEONIA“ odos priežiūros priemonių sudėtyje naudojame natūralų bijūno hidrolatą, kuris pasižymi maloniu ir subtiliu kvapu.

„PEONIA LAB” odos priežiūros priemonės yra gaminamos Lietuvos įmonėse, kurios turi įsidiegusios geros gamybos praktikos standartus. Gamyba apima visą kosmetikos gaminio pagaminimo procesą -nuo pagaminimo, ingredientų parinkimo iki kosmetikos gaminio supakavimo. Pagal visus reikalavimus, keliamus kosmetiniams gaminiams, atliekame kiekvienos odos priežiūros priemonės stabilumo ir jų atsparumo išoriniais veiksniams tyrimus. Norėdami užtikrinti ir įvertinti odos priežiūros priemonių efektyvumą, atliekame klinikinius ir dermatologinius tyrimus Lietuvos sertifikuotose įstaigose.