„Peonia Lab“ veiklos sritis – inovatyvios odos priežiūros priemonės, kuriamos, taikant naujausius biotechnologijų mokslo laimėjimus.

Naujos kartos biotechnologijos mokslų laimėjimai įkvėpė „Peonia Lab“ sukurti kokybišką ir efektyvią veido priežiūros priemonių liniją už pagrįstą kainą. Tad, bendradarbiaudami su Lietuvos biotechnologijų įmonėmis ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto mokslininkais, sukūrėme tokias veiksmingas odą jauninančias priemones, kurių sudėtyje dera unikalios medžiagų kompozicijos ir biologiškai aktyvūs komponentai.

Visi komponentai yra išgryninti ir išbandomi, taikant naujausius biotechnologinius metodus ir siekiant užtikrinti jų grynumą bei aktyvumą.

„Peonia“ – prekių ženklas, siejamas su Lietuvos darželiuose dažnu ir itin mėgstamu augalu bijūnu (lot. Paeonia). Šios gėlės vardu (Paion) senovės graikai vadino išskirtinėmis savybėmis apdovanotą gydymo dievą. Tad ne veltui ir mes savo odos priežiūros priemonėms suteikėme šį vardą.

„Peonia“ kosmetika kvepia bijūnais, o jiems pagaminti naudojame tik 100 proc. natūralų bijūnų ekstraktą, kurį pasirinkome dėl subtilaus kvapo ir nuostabios išvaizdos.

Mūsų kremų pakuotės pagamintos taip, kad tobulai išlaikytų veido priežiūros priemonių unikalią sudėtį nepakitusią, be to, yra lengvai perdirbamos. Naudojami pakuočių dažai – ekologiški, nekenkia aplinkai ir nesukelia alergijų.